e-posta : info@horizonme.com.tr Select languageen
  • Horizon Middle East

    Tüm malzeme taşıma ekipmanları için her türlü asma vinç, pergel vinç, portal vinçler, monoray vinç, transfer makinesi, vinçler ve vinç gibi malzeme taşıma ekipmanları.

  • Horizon Middle East

    Malzeme ve personel kaldırma ekipmanları: Raf & Pinyon asansör, Rack & Pinion inşaat asansörü, Rack & Pinion platform asansörü, tüm tel halat kaldırma ekipmanı ve malzeme ve personel ekipmanı için tüm yedek parçalar

Hakkımızda

Ufuk Ortadoğu, ülkemizin kendi kendine yetme, huzursuzluk ve sınai kabiliyetlerinin artırılması yolunda mücadele etmeyi amaçlayan, Türkiye'de İstanbul'da kurulan yaklaşık 15 yıllık tecrübesi ile tanınmış bir şirkettir.

Bizimle iletişime geçin

Sayın ziyaretçi, birincil kimyasal malzemenin satın alınması ve dağıtımı ile ilgili herhangi bir istişare halinde, lütfen aşağıdaki formu dikkatli ve doğru bir şekilde doldurun ve aynı zamanda bizim için expanation bölümünde talebinizin bir özetini de açıklayın. Uzmanlarımız herhangi bir destek için sizinle iletişime geçecektir. HORIZON MIDDLE EAST Şirket uzmanlarına güvenmenizden büyük memnuniyet duyacağız. her zaman hizmetinizde kalacağız.

Ortak şirketler